نرم افزار Symantec Backup Exec

کمپانی سیمانتک به عنوان شرکت پیشتاز در حوزه ارائه راهکارهای پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات از سرورها و کلاینت‌ها، سری جدید نرم افزار Backup مبتنی بر فایل خود را با عنوان Backup Exec 2010 به مشتریان ارائه می‌گرداند. به کمک این نرم افزار شما به راحتی و با صرف کمترین هزینه برای فضای ذخیره سازی اطلاعات و همچنین در کمترین زمان ممکن می‌توانید از داده‌های سرورهای مختلف شبکه تان پشتیبان گیری نموده و در کمترین زمان نیز بازگردانی صورت پذیرد.

کنسول مرکزی و کارآمد این نرم افزار امکان مدیریت راحت و دسترسی سریع به تنظیمات پشتیبان گیری سرورهای مختلف را برای شما در محیطی ساده و مطلوب فراهم می نماید. امکان گزارش گیری که این نرم افزار در اختیار شما قرار داده است این امکان را فراهم می کند تا از وضعیت فعلی  Backupهای خود اطلاع دقیقی داشته باشید. همچنین امکانات زمانبندی این برنامه، قابلیت پشتیبان گیری داده‌ها را در بازه‌های زمانی مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.

سیمانتک دارای Certificate از مایکروسافت و VMvare در زمینه پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات از آخرین نسخه نرم افزارها و سیستم عامل‌های ارائه شده این شرکت‌ها می‌باشد.

مزایای کلیدی:

این نرم افزار با استفاده از Agentهای مختلف به منظور سرویس‌های کلیدی مایکروسافت مانند Exchange، SQL، Active Directory، و نرم افزارهای مهم و پرکاربرد دیگر مانند Oracle و همچنین Agnet جهت سیستم عامل‌های لینوکس، Unix و Macintosh به سادگی و در مینیمم زمان ممکن با استفاده از Option هایی مانند DE duplication Option و File System Archiving System امکان استفاده بهینه از Storageهای موجود را فراهم آورده است.

از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار امکان پشتیبان گیری از تمام سرورهای Virtual بوسیله فقط یک Agent است. محیط‌های مجازی ‌ای که توسط این نرم افزار پشتیبانی می‌شوند عبارتند از VMware و Microsoft Hyper_V.

از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار Continuous Protection می‌باشد که به شما این امکان را می‌ دهد تا از یکسری دیتاهای خاص بصورت Live اطلاعات پشتیبان تهیه کنید و در مواقع خطر، Backupها را به آسانی و با حداقل زمان ممکن جایگزین اطلاعات قبلی کنید. قابلیت دیگر این نرم افزار Desktop & Laptop Option می‌باشد که امکان پشتیبان گیری از داده‌های مهمی که روی کلاینت‌های شبکه هستند را برای شما فراهم می‌اورد.

سازگاری با VSS که بکاپ‌گیری از بانک‌های اطلاعاتی و نرم افزارهایی که از این روش استفاده می‌کنند (مثل SQL و Exchange) را بدون نیاز به Offline کردن و متوقف کردن آن‌ها مقدور می‌سازد، از دیگر قابلیت‌هایی است که این برنامه در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد.

 

کانال تلگرام آلما شبکه

اینستاگرام آلما شبکه

فیسبوک آلما شبکه

توئیتر آلما شبکه

لینکدین آلما شبکه

ربات آلما شبکه

گوگل پلاس آلما شبکه

 

 

 ALMA Co. Design@almanet.ir - Iran Legrand Distributor